MIKROTIK SFP Module (S-85DLC05D)

Favoritt

MIKROTIK SFP Module (S-85DLC05D)

Favoritt
Priser og lagerstatus
1 variant
Ikke på lager
Mikrotik SFP dual fiber 1.25G MM 550m 850nm S-85DLC05D (Kan sendes i brev) - levert av Yaha.no
Forventet på lager om 14 dager

39

Mikrotik SFP dual fiber 1.25G MM 550m 850nm S-85DLC05D (Kan sendes i brev)

Varenr. S-85DLC05D

1 variant
Ikke på lager
MikroTik SFP 1.25G MM 550m 850nm LC S-85DLC05D - levert av Proshop.no
Forventet på lager om 7 dager

MikroTik SFP 1.25G MM 550m 850nm LC S-85DLC05D

Varenr. S-85DLC05D

1 variant
På lager
MIKROTIK S-85DLC05D - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - SFP (mini-GBIC) / LC multimodus - opp til 550 m - 850 nm (S-85DLC05D) - levert av Multicom.no
1-3 på lager

79

MIKROTIK S-85DLC05D - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - SFP (mini-GBIC) / LC multimodus - opp til 550 m - 850 nm (S-85DLC05D)

Varenr. S-85DLC05D

Prisvarsel lagret!

Du får varsel for dette produktet

Prishistorikk
Alt Siste år Siste måned
Laveste pris kr 180 (02.01.15) Første pris kr 180 (30.12.14)
Tester & Guider

Her var det ingen omtaler enda

Vær den første til å skrive en da vel!

Skriv en produktomtale
Detaljer Sammenlign produkter
Vareinformasjon
Produsentens varenummer S-85DLC05D
EAN 4250605596750, 2000000612287