MicroConnect ST/PC-ST/PC 3M 9/125 SM DPX

Nettverk, Nettverk Fiber kabel, Lengde 300m, Grå

  • MicroConnect ST/PC-ST/PC 3M 9/125 SM DPX

MicroConnect ST/PC-ST/PC 3M 9/125 SM DPX

  • Lansert: 28. juni 2009
  • Type: Nettverk
  • Grensesnitt: Nettverk Fiber kabel
  • Lengde: 300 m
  • Farge: Grå
Priser og lagerstatus
På lager
MICROCONNECT ST/PC-ST/PC 3M 9/125 SM DPX (FIB111003) - levert av Koolioo.com

167,-

291,-

Til butikk

MICROCONNECT ST/PC-ST/PC 3M 9/125 SM DPX (FIB111003)

Varenr. FIB111003

3-10 på lager
På lager
MICROCONNECT ST/PC-ST/PC 3M 9/125 SM DPX (FIB111003) - levert av Multicom.no

184,-

233,-

Til butikk

MICROCONNECT ST/PC-ST/PC 3M 9/125 SM DPX (FIB111003)

Varenr. FIB111003

3-10 på lager
Ukjent lagerstatus
Microconnect Fiberoptisk kabel ST Duplex Enkeltmodus 9/125 (FIB111003) - levert av Dustin home

339,-

438,-

Til butikk

Microconnect Fiberoptisk kabel ST Duplex Enkeltmodus 9/125 (FIB111003)

Varenr. FIB111003

Ukjent lagerstatus
Prishistorikk
Alt Siste år Siste måned

Prisvarsel

Få varsel fra Prisguiden når prisen synker!

kr
Spesifikasjoner Sammenlign produkter
Generelt
Type Nettverk
Grensesnitt Nettverk Fiber kabel
Lengde 300 m
Farge Grå
Vareinformasjon
Produsentens varenummer FIB111003
Omtaler

Her var det ingen omtaler enda

Vær den første til å skrive en da vel!

Skriv en produktomtale

Din Prisguide

eller Få engangspassord NB! Vi har oppdatert profilsidene. Bruk engangspassord-funksjonen for å sette nytt passord