MicroConnect ST/PC-ST/PC 10M 62,5/125 MM

Nettverk, Nettverk Fiber kabel, Lengde 1000m, Grå

  • MicroConnect ST/PC-ST/PC 10M 62,5/125 MM
Lansert 28. juni 2009
Type Nettverk
Grensesnitt Nettverk Fiber kabel
Lengde 1000 m
Farge Grå
Sammenlign
Priser (3 priser)
På lager

MICROCONNECT ST/PC-ST/PC 10M 62,5/125 MM (FIB110010)

MPN: FIB110010

Nettbutikk

3-10 på lager

175,-

299,-

På lager

MICROCONNECT ST/PC-ST/PC 10M 62,5/125 MM (FIB110010)

MPN: FIB110010

Nettbutikk

3-10 på lager

187,-

236,-

Ukjent lagerstatus

Microconnect Fiberoptisk kabel ST Duplex Multimodus 62,5/125 (FIB110010)

MPN: FIB110010

EAN: 7331990014887

Nettbutikk

Ukjent lagerstatus

349,-

448,-

Få varsel når prisen faller - fra Prisguiden
kr
Prishistorikk
Spesifikasjoner Sammenlign »
Type Nettverk
Grensesnitt Nettverk Fiber kabel
Lengde 1000 m
Farge Grå
Produsentens varenummer FIB110010
Skriv omtale
Totalvurdering:

Hva syns du om produktet?