MicroConnect ST/PC-SC/PC 2M 62,5/125 MM

Nettverk, Nettverk Fiber kabel, Lengde 200m, Grå

  • MicroConnect ST/PC-SC/PC 2M 62,5/125 MM
Lansert 28. juni 2009
Type Nettverk
Grensesnitt Nettverk Fiber kabel
Lengde 200 m
Farge Grå
Sammenlign
Priser (3 priser)
På lager

MICROCONNECT ST/PC-SC/PC 2M 62,5/125 MM (FIB120002)

MPN: FIB120002

Nettbutikk

3-10 på lager

127,-

176,-

På lager

MICROCONNECT ST/PC-SC/PC 2M 62,5/125 MM (FIB120002)

MPN: FIB120002

Nettbutikk

10-50 på lager

150,-

274,-

Ukjent lagerstatus

Microconnect Fiberoptisk kabel ST SC Duplex Multimodus 62,5/125 (FIB120002)

MPN: FIB120002

EAN: 7331990014955

Nettbutikk

Ukjent lagerstatus

249,-

348,-

Få varsel når prisen faller - fra Prisguiden
kr
Prishistorikk
Spesifikasjoner Sammenlign »
Type Nettverk
Grensesnitt Nettverk Fiber kabel
Lengde 200 m
Farge Grå
Produsentens varenummer FIB120002
Skriv omtale
Totalvurdering:

Hva syns du om produktet?