MicroConnect ST/PC-SC/PC 10M 62,5/125 MM

Nettverk, Nettverk Fiber kabel, Lengde 1000m, Grå

  • MicroConnect ST/PC-SC/PC 10M 62,5/125 MM

MicroConnect ST/PC-SC/PC 10M 62,5/125 MM

  • Lansert: 9. juli 2010
  • Type: Nettverk
  • Grensesnitt: Nettverk Fiber kabel
  • Lengde: 1000 m
  • Farge: Grå
Priser og lagerstatus
På lager
MICROCONNECT ST/PC-SC/PC 10M 62,5/125 MM (FIB120010) - levert av Koolioo.com

211,-

335,-

Til butikk

MICROCONNECT ST/PC-SC/PC 10M 62,5/125 MM (FIB120010)

Varenr. FIB120010

3-10 på lager
På lager
MICROCONNECT ST/PC-SC/PC 10M 62,5/125 MM (FIB120010) - levert av Multicom.no

232,-

281,-

Til butikk

MICROCONNECT ST/PC-SC/PC 10M 62,5/125 MM (FIB120010)

Varenr. FIB120010

3-10 på lager
Ukjent lagerstatus
Microconnect Fiberoptisk kabel ST SC Duplex Multimodus 62,5/125 (FIB120010) - levert av Dustin home

369,-

468,-

Til butikk

Microconnect Fiberoptisk kabel ST SC Duplex Multimodus 62,5/125 (FIB120010)

Varenr. FIB120010

Ukjent lagerstatus
Prishistorikk
Alt Siste år Siste måned

Prisvarsel

Få varsel fra Prisguiden når prisen synker!

kr
Spesifikasjoner Sammenlign produkter
Generelt
Type Nettverk
Grensesnitt Nettverk Fiber kabel
Lengde 1000 m
Farge Grå
Vareinformasjon
Produsentens varenummer FIB120010
Omtaler

Her var det ingen omtaler enda

Vær den første til å skrive en da vel!

Skriv en produktomtale

Din Prisguide

eller Få engangspassord NB! Vi har oppdatert profilsidene. Bruk engangspassord-funksjonen for å sette nytt passord