MicroConnect SC/PC-SC/PC 5M 50/125 MM DPX

Nettverk, Nettverk Fiber kabel, Lengde 500m, Grå

  • MicroConnect SC/PC-SC/PC 5M 50/125 MM DPX

MicroConnect SC/PC-SC/PC 5M 50/125 MM DPX

  • Lansert: 28. juni 2009
  • Type: Nettverk
  • Grensesnitt: Nettverk Fiber kabel
  • Lengde: 500 m
  • Farge: Grå
Priser og lagerstatus
På lager
3 varianter
MICROCONNECT SC/PC-SC/PC 5M 50/125 MM DPX (FIB222005) - levert av Multicom.no

109,-

158,-

Til butikk

MICROCONNECT SC/PC-SC/PC 5M 50/125 MM DPX (FIB222005)

Varenr. FIB222005

3-10 på lager
MICROCONNECT SC/PC-SC/PC 5M 50/125 MM DPX (FIB222005) - levert av Multicom.no

263,-

312,-

Til butikk

MICROCONNECT SC/UPC-SC/UPC 5m 50/125 OM2 (FIB222005-2)

Varenr. FIB222005-2

Forventet på lager om 14 dager
MICROCONNECT SC/PC-SC/PC 5M 50/125 MM DPX (FIB222005) - levert av Multicom.no

308,-

357,-

Til butikk

MICROCONNECT SC/UPC-SC/UPC 5m 50/125 OM4 (FIB222005-4)

Varenr. FIB222005-4

3-10 på lager
På lager
2 varianter
MICROCONNECT SC/PC-SC/PC 5M 50/125 MM DPX (FIB222005) - levert av Koolioo.com

125,-

249,-

Til butikk

MICROCONNECT SC/PC-SC/PC 5M 50/125 MM DPX (FIB222005)

Varenr. FIB222005

3-10 på lager
MICROCONNECT SC/PC-SC/PC 5M 50/125 MM DPX (FIB222005) - levert av Koolioo.com

302,-

426,-

Til butikk

MICROCONNECT SC/UPC-SC/UPC 5m 50/125 OM4 (FIB222005-4)

Varenr. FIB222005-4

3-10 på lager
Ukjent lagerstatus
Microconnect Fiberoptisk kabel SC Duplex Multimodus 50/125 (FIB222005) - levert av Dustin home

389,-

488,-

Til butikk

Microconnect Fiberoptisk kabel SC Duplex Multimodus 50/125 (FIB222005)

Varenr. FIB222005

Ukjent lagerstatus
Prishistorikk
Alt Siste år Siste måned

Prisvarsel

Få varsel fra Prisguiden når prisen synker!

kr
Spesifikasjoner Sammenlign produkter
Generelt
Type Nettverk
Grensesnitt Nettverk Fiber kabel
Lengde 500 m
Farge Grå
Vareinformasjon
Produsentens varenummer FIB222005
Omtaler

Her var det ingen omtaler enda

Vær den første til å skrive en da vel!

Skriv en produktomtale

Din Prisguide

eller Få engangspassord NB! Vi har oppdatert profilsidene. Bruk engangspassord-funksjonen for å sette nytt passord