MicroConnect SC/PC-SC/PC 5M 50/125 MM DPX

Nettverk, Nettverk Fiber kabel, Lengde 500m, Grå

  • MicroConnect SC/PC-SC/PC 5M 50/125 MM DPX
Lansert 28. juni 2009
Type Nettverk
Grensesnitt Nettverk Fiber kabel
Lengde 500 m
Farge Grå
Sammenlign
Priser (5 priser)
Forventet lagerdato

MICROCONNECT SC/PC-SC/PC 5M 50/125 MM DPX (FIB222005)

MPN: FIB222005

Nettbutikk

Forventet på lager om 2 dager

107,-

156,-

MICROCONNECT SC/UPC-SC/UPC 5m 50/125 OM2 (FIB222005-2)

MPN: FIB222005-2

Nettbutikk

Forventet på lager om 13 dager

303,-

352,-

MICROCONNECT SC/UPC-SC/UPC 5m 50/125 OM4 (FIB222005-4)

MPN: FIB222005-4

Nettbutikk

3-10 på lager

314,-

363,-

På lager

MICROCONNECT SC/UPC-SC/UPC 5m 50/125 OM4 (FIB222005-4)

MPN: FIB222005-4

Nettbutikk

3-10 på lager

320,-

444,-

Ukjent lagerstatus

Microconnect Fiberoptisk kabel SC Duplex Multimodus 50/125 (FIB222005)

MPN: FIB222005

EAN: 7331990076861

Nettbutikk

Ukjent lagerstatus

389,-

488,-

Få varsel når prisen faller - fra Prisguiden
kr
Prishistorikk
Spesifikasjoner Sammenlign »
Type Nettverk
Grensesnitt Nettverk Fiber kabel
Lengde 500 m
Farge Grå
Produsentens varenummer FIB222005
Skriv omtale
Totalvurdering:

Hva syns du om produktet?