MicroConnect SC/PC-SC/PC 10M 50/125 MM

Nettverk, Nettverk Fiber kabel, Lengde 1000m, Grå

  • MicroConnect SC/PC-SC/PC 10M 50/125 MM
Lansert 9. juli 2010
Type Nettverk
Grensesnitt Nettverk Fiber kabel
Lengde 1000 m
Farge Grå
Sammenlign
Priser (5 priser)
På lager

MICROCONNECT SC/PC-SC/PC 10M 50/125 MM (FIB222010)

MPN: FIB222010

Nettbutikk

1-3 på lager

207,-

331,-

På lager

MICROCONNECT SC/PC-SC/PC 10M 50/125 MM (FIB222010)

MPN: FIB222010

Nettbutikk

1-3 på lager

221,-

270,-

MICROCONNECT SC/UPC-SC/UPC 10m 50/125 OM2 (FIB222010-2)

MPN: FIB222010-2

Nettbutikk

Forventet på lager om 13 dager

355,-

404,-

MICROCONNECT SC/UPC-SC/UPC 10m 50/125 OM4 (FIB222010-4)

MPN: FIB222010-4

Nettbutikk

Forventet på lager om 13 dager

383,-

432,-

Ukjent lagerstatus

Microconnect Fiberoptisk kabel SC Duplex Multimodus 50/125 (FIB222010)

MPN: FIB222010

EAN: 7331990076885

Nettbutikk

Ukjent lagerstatus

479,-

578,-

Få varsel når prisen faller - fra Prisguiden
kr
Prishistorikk
Spesifikasjoner Sammenlign »
Type Nettverk
Grensesnitt Nettverk Fiber kabel
Lengde 1000 m
Farge Grå
Produsentens varenummer FIB222010
Skriv omtale
Totalvurdering:

Hva syns du om produktet?