Kategorier
Den enkleste starten på et godt kjøp.

MicroConnect MTRJ/PC-SC/PC 2m 50/125 MM

Nettverk, Nettverk Fiber kabel, Lengde 2m, Grå mer »

MicroConnect logo

MicroConnect MTRJ/PC-SC/PC 2m 50/125 MM

  • Type: Nettverk
  • Grensesnitt: Nettverk Fiber kabel
  • Lengde: 2 m
  • Farge: Grå
Priser og lagerstatus
3 varianter
Ikke på lager
MICROCONNECT Nettverkskabel - MT-RJ/PC-multimodus (hann) til SC/PC-multimodus (hann) - 2 m - fiberoptisk - 50 / 125 mikroner - OM3 (FIB322002) - levert av Multicom.no
Forventet på lager om 30 dager

49

MICROCONNECT Nettverkskabel - MT-RJ/PC-multimodus (hann) til SC/PC-multimodus (hann) - 2 m - fiberoptisk - 50 / 125 mikroner - OM3 (FIB322002)

Varenr. FIB322002

MICROCONNECT Nettverkskabel - MT-RJ/PC-multimodus (hann) til SC/PC-multimodus (hann) - 2 m - fiberoptisk - 50 / 125 mikroner - OM3 (FIB322002) - levert av Multicom.no
Forventet på lager om 30 dager

49

MICROCONNECT MTRJ/UPC-SC/UPC 2m 50/125 OM2 (FIB322002-2)

Varenr. FIB322002-2

MICROCONNECT Nettverkskabel - MT-RJ/PC-multimodus (hann) til SC/PC-multimodus (hann) - 2 m - fiberoptisk - 50 / 125 mikroner - OM3 (FIB322002) - levert av Multicom.no
Forventet på lager om 30 dager

49

MICROCONNECT MTRJ/UPC-SC/UPC 2m 50/125 OM4 (FIB322002-4)

Varenr. FIB322002-4

1 variant
Ukjent lagerstatus
Microconnect Fiberoptisk Kabel Sc/upc Mt-rj/upc Om3 2m - levert av Dustin home
Ukjent lagerstatus

99

Microconnect Fiberoptisk Kabel Sc/upc Mt-rj/upc Om3 2m

Varenr. FIB322002

Prisvarsel

Få varsel når prisen faller

*SMS: 3 kr per varsel

Prishistorikk
Tester og guider

Her var det ingen omtaler enda

Vær den første til å skrive en da vel!

Skriv en produktomtale
Detaljer Sammenlign produkter
Generelt
Type Nettverk
Grensesnitt Nettverk Fiber kabel
Lengde 2 m
Farge Grå
Vareinformasjon
Produsentens varenummer FIB322002, FIB322002-2, FIB322002-4
EAN 5705965865071