MicroConnect MTRJ/PC-SC/PC 10m 62,5/125

Nettverk, Nettverk Fiber kabel, Lengde 1000m, Grå

  • MicroConnect MTRJ/PC-SC/PC 10m 62,5/125
Lansert 9. juli 2010
Type Nettverk
Grensesnitt Nettverk Fiber kabel
Lengde 1000 m
Farge Grå
Sammenlign
Priser (3 priser)
På lager

MICROCONNECT MTRJ/PC-SC/PC 10m 62,5/125 (FIB320010)

MPN: FIB320010

Nettbutikk

10-50 på lager

152,-

276,-

På lager

MICROCONNECT MTRJ/PC-SC/PC 10m 62,5/125 (FIB320010)

MPN: FIB320010

Nettbutikk

3-10 på lager

170,-

219,-

Ukjent lagerstatus

Microconnect Fiberoptisk kabel MT-RJ SC Duplex Multimodus 62,5/125 (FIB320010)

MPN: FIB320010

EAN: 7331990015303

Nettbutikk

Ukjent lagerstatus

369,-

468,-

Få varsel når prisen faller - fra Prisguiden
kr
Prishistorikk
Spesifikasjoner Sammenlign »
Type Nettverk
Grensesnitt Nettverk Fiber kabel
Lengde 1000 m
Farge Grå
Produsentens varenummer FIB320010
Skriv omtale
Totalvurdering:

Hva syns du om produktet?