Kategorier
Den enkleste starten på et godt kjøp.

MicroConnect MTRJ/PC-SC/PC 10m 62,5/125

Nettverk, Nettverk Fiber kabel, Lengde 10m, Grå mer »

MicroConnect logo

MicroConnect MTRJ/PC-SC/PC 10m 62,5/125

  • Type: Nettverk
  • Grensesnitt: Nettverk Fiber kabel
  • Lengde: 10 m
  • Farge: Grå
Priser og lagerstatus
1 variant
Ukjent lagerstatus
Microconnect Fiberoptisk Kabel Sc/upc Mt-rj/upc Om1 10m - levert av Dustin home
Ukjent lagerstatus

99

Microconnect Fiberoptisk Kabel Sc/upc Mt-rj/upc Om1 10m

Varenr. FIB320010

Prisvarsel

Få varsel når prisen faller

*SMS: 3 kr per varsel

Prishistorikk
Tester og guider

Her var det ingen omtaler enda

Vær den første til å skrive en da vel!

Skriv en produktomtale
Detaljer Sammenlign produkter
Generelt
Type Nettverk
Grensesnitt Nettverk Fiber kabel
Lengde 10 m
Farge Grå
Vareinformasjon
Produsentens varenummer FIB320010
EAN 7331990015303