MicroConnect logo

MicroConnect MTRJ/PC-SC/PC 10m 62,5/125

Lagre favoritt

Nettverk, Nettverk Fiber kabel,...Mer »

MicroConnect logo

MicroConnect MTRJ/PC-SC/PC 10m 62,5/125

  • Lansert: 9. juli 2010
  • Type: Nettverk
  • Grensesnitt: Nettverk Fiber kabel
  • Lengde: 1000 m
  • Farge: Grå
Lagre favoritt
Priser og lagerstatus
MICROCONNECT MTRJ/PC-SC/PC 10m 62,5/125 (FIB320010) - levert av Multicom.no

313,-

362,-

Til butikk

MICROCONNECT MTRJ/PC-SC/PC 10m 62,5/125 (FIB320010)

Varenr. FIB320010

3-10 på lager
Ukjent lagerstatus
Microconnect Fiberoptisk kabel MT-RJ SC Duplex Multimodus 62,5/125 (FIB320010) - levert av Dustin home

369,-

468,-

Til butikk

Microconnect Fiberoptisk kabel MT-RJ SC Duplex Multimodus 62,5/125 (FIB320010)

Varenr. FIB320010

Ukjent lagerstatus

Prisvarsel lagret!

Du får varsel for dette produktet

Prishistorikk
Alt Siste år Siste måned
Spesifikasjoner Sammenlign produkter
Generelt
Type Nettverk
Grensesnitt Nettverk Fiber kabel
Lengde 1000 m
Farge Grå
Vareinformasjon
Produsentens varenummer FIB320010
EAN 7331990015303
Omtaler

Her var det ingen omtaler enda

Vær den første til å skrive en da vel!

Skriv en produktomtale

Min Prisguide

Få engangspassord