MicroConnect LC/PC-ST/PC 3M 62,5/125 MM

Lagre favoritt

Nettverk, Nettverk Fiber kabel,...Mer »

  • MicroConnect LC/PC-ST/PC 3M 62,5/125 MM

MicroConnect LC/PC-ST/PC 3M 62,5/125 MM

  • Lansert: 28. juni 2009
  • Type: Nettverk
  • Grensesnitt: Nettverk Fiber kabel
  • Lengde: 300 m
  • Farge: Grå
Lagre favoritt
Priser og lagerstatus
På lager
MICROCONNECT LC/PC-ST/PC 3M 62,5/125 MM (FIB410003) - levert av Multicom.no

120,-

169,-

Til butikk

MICROCONNECT LC/PC-ST/PC 3M 62,5/125 MM (FIB410003)

Varenr. FIB410003

3-10 på lager
På lager
MICROCONNECT LC/PC-ST/PC 3M 62,5/125 MM (FIB410003) - levert av Koolioo.com

177,-

301,-

Til butikk

MICROCONNECT LC/PC-ST/PC 3M 62,5/125 MM (FIB410003)

Varenr. FIB410003

3-10 på lager
På lager
Microconnect Fiberoptisk Kabel LC ST Duplex Multimodus 62,5/125 (FIB410003) - levert av Dustin home

299,-

398,-

Til butikk

Microconnect Fiberoptisk Kabel LC ST Duplex Multimodus 62,5/125 (FIB410003)

Varenr. FIB410003

På lager
Prishistorikk
Alt Siste år Siste måned

Prisvarsel

Få varsel fra Prisguiden når prisen synker!

kr
Spesifikasjoner Sammenlign produkter
Generelt
Type Nettverk
Grensesnitt Nettverk Fiber kabel
Lengde 300 m
Farge Grå
Vareinformasjon
Produsentens varenummer FIB410003
Omtaler

Her var det ingen omtaler enda

Vær den første til å skrive en da vel!

Skriv en produktomtale

Din Prisguide

eller Få engangspassord NB! Vi har oppdatert profilsidene. Bruk engangspassord-funksjonen for å sette nytt passord