MicroConnect LC/PC-ST/PC 2M 9/125 SM DPX

Nettverk, Nettverk Fiber kabel, Lengde 200m, Grå

  • MicroConnect LC/PC-ST/PC 2M 9/125 SM DPX

MicroConnect LC/PC-ST/PC 2M 9/125 SM DPX

  • Lansert: 28. juni 2009
  • Type: Nettverk
  • Grensesnitt: Nettverk Fiber kabel
  • Lengde: 200 m
  • Farge: Grå
Priser og lagerstatus
Ukjent lagerstatus
Microconnect Nettverkskabel (FIB411002) - levert av Dustin home

145,-

244,-

Til butikk

Microconnect Nettverkskabel (FIB411002)

Varenr. FIB411002

Ukjent lagerstatus
På lager
MICROCONNECT LC/PC-ST/PC 2M 9/125 SM DPX (FIB411002) - levert av Multicom.no

172,-

221,-

Til butikk

MICROCONNECT LC/PC-ST/PC 2M 9/125 SM DPX (FIB411002)

Varenr. FIB411002

3-10 på lager
På lager
MICROCONNECT LC/PC-ST/PC 2M 9/125 SM DPX (FIB411002) - levert av Koolioo.com

209,-

333,-

Til butikk

MICROCONNECT LC/PC-ST/PC 2M 9/125 SM DPX (FIB411002)

Varenr. FIB411002

10-50 på lager
Prishistorikk
Alt Siste år Siste måned

Prisvarsel

Få varsel fra Prisguiden når prisen synker!

kr
Spesifikasjoner Sammenlign produkter
Generelt
Type Nettverk
Grensesnitt Nettverk Fiber kabel
Lengde 200 m
Farge Grå
Vareinformasjon
Produsentens varenummer FIB411002
Omtaler

Her var det ingen omtaler enda

Vær den første til å skrive en da vel!

Skriv en produktomtale

Din Prisguide

eller Få engangspassord NB! Vi har oppdatert profilsidene. Bruk engangspassord-funksjonen for å sette nytt passord