MicroConnect LC/PC-SC/PC 5M 50/125 MM

Nettverk, Nettverk Fiber kabel, Lengde 500m, Grå

  • MicroConnect LC/PC-SC/PC 5M 50/125 MM

MicroConnect LC/PC-SC/PC 5M 50/125 MM

  • Lansert: 28. juni 2009
  • Type: Nettverk
  • Grensesnitt: Nettverk Fiber kabel
  • Lengde: 500 m
  • Farge: Grå
Priser og lagerstatus
Forventet lagerdato
3 varianter
MICROCONNECT LC-SC UPC 5M 50/125 OM2 (FIB422005-2) - levert av Multicom.no

209,-

258,-

Til butikk

MICROCONNECT LC-SC UPC 5M 50/125 OM2 (FIB422005-2)

Varenr. FIB422005-2

Forventet på lager om 14 dager
MICROCONNECT LC-SC UPC 5M 50/125 OM2 (FIB422005-2) - levert av Multicom.no

217,-

266,-

Til butikk

MICROCONNECT LC/PC-SC/PC 5M 50/125 MM (FIB422005)

Varenr. FIB422005

Forventet på lager om 4 dager
MICROCONNECT LC-SC UPC 5M 50/125 OM2 (FIB422005-2) - levert av Multicom.no

300,-

349,-

Til butikk

MICROCONNECT LC/PC-SC/PC 5M 50/125 OM4 (FIB422005P)

Varenr. FIB422005P

3-10 på lager
Ukjent lagerstatus
Microconnect Fiberoptisk kabel LC SC Duplex Multimodus 50/125 (FIB422005) - levert av Dustin home

389,-

488,-

Til butikk

Microconnect Fiberoptisk kabel LC SC Duplex Multimodus 50/125 (FIB422005)

Varenr. FIB422005

Ukjent lagerstatus
Prishistorikk
Alt Siste år Siste måned

Prisvarsel

Få varsel fra Prisguiden når prisen synker!

kr
Spesifikasjoner Sammenlign produkter
Generelt
Type Nettverk
Grensesnitt Nettverk Fiber kabel
Lengde 500 m
Farge Grå
Vareinformasjon
Produsentens varenummer FIB422005
Omtaler

Her var det ingen omtaler enda

Vær den første til å skrive en da vel!

Skriv en produktomtale

Din Prisguide

eller Få engangspassord NB! Vi har oppdatert profilsidene. Bruk engangspassord-funksjonen for å sette nytt passord