Kategorier
Den enkleste starten på et godt kjøp.

MicroConnect LC/PC-SC/PC 3M 62,5/125 MM

Nettverk, Nettverk Fiber kabel, Lengde 3m, Grå mer »

MicroConnect logo

MicroConnect LC/PC-SC/PC 3M 62,5/125 MM

  • Type: Nettverk
  • Grensesnitt: Nettverk Fiber kabel
  • Lengde: 3 m
  • Farge: Grå
Priser og lagerstatus
1 variant
På lager
MICROCONNECT Nettverkskabel - LC/UPC-multimodus (hann) til SC/UPC-multimodus (hann) - 3 m - fiberoptisk - 62,5 / 125 mikroner - OM1 (FIB420003) - levert av Multicom.no
3-10 på lager

49

MICROCONNECT Nettverkskabel - LC/UPC-multimodus (hann) til SC/UPC-multimodus (hann) - 3 m - fiberoptisk - 62,5 / 125 mikroner - OM1 (FIB420003)

Varenr. FIB420003

Prisvarsel

Få varsel når prisen faller

*SMS: 3 kr per varsel

Prishistorikk
Tester og guider

Her var det ingen omtaler enda

Vær den første til å skrive en da vel!

Skriv en produktomtale
Detaljer Sammenlign produkter
Generelt
Type Nettverk
Grensesnitt Nettverk Fiber kabel
Lengde 3 m
Farge Grå
Vareinformasjon
Produsentens varenummer FIB420003