MicroConnect LC/PC-SC/PC 1M 62,5/125 MM

Nettverk, Nettverk Fiber kabel, Lengde 100m, Grå

  • MicroConnect LC/PC-SC/PC 1M 62,5/125 MM

MicroConnect LC/PC-SC/PC 1M 62,5/125 MM

  • Lansert: 28. juni 2009
  • Type: Nettverk
  • Grensesnitt: Nettverk Fiber kabel
  • Lengde: 100 m
  • Farge: Grå
Priser og lagerstatus
På lager
MICROCONNECT LC/PC-SC/PC 1M 62,5/125 MM (FIB420001) - levert av Multicom.no

145,-

194,-

Til butikk

MICROCONNECT LC/PC-SC/PC 1M 62,5/125 MM (FIB420001)

Varenr. FIB420001

3-10 på lager
På lager
MICROCONNECT LC/PC-SC/PC 1M 62,5/125 MM (FIB420001) - levert av Koolioo.com

175,-

299,-

Til butikk

MICROCONNECT LC/PC-SC/PC 1M 62,5/125 MM (FIB420001)

Varenr. FIB420001

10-50 på lager
På lager
Microconnect Fiberoptisk kabel LC SC Duplex Multimodus 62,5/125 (FIB420001) - levert av Dustin home

219,-

318,-

Til butikk

Microconnect Fiberoptisk kabel LC SC Duplex Multimodus 62,5/125 (FIB420001)

Varenr. FIB420001

På lager
Prishistorikk
Alt Siste år Siste måned

Prisvarsel

Få varsel fra Prisguiden når prisen synker!

kr
Spesifikasjoner Sammenlign produkter
Generelt
Type Nettverk
Grensesnitt Nettverk Fiber kabel
Lengde 100 m
Farge Grå
Vareinformasjon
Produsentens varenummer FIB420001
Omtaler

Her var det ingen omtaler enda

Vær den første til å skrive en da vel!

Skriv en produktomtale

Din Prisguide

eller Få engangspassord NB! Vi har oppdatert profilsidene. Bruk engangspassord-funksjonen for å sette nytt passord