MicroConnect LC/PC-SC/PC 1M 62,5/125 MM

Nettverk, Nettverk Fiber kabel, Lengde 100m, Grå

  • MicroConnect LC/PC-SC/PC 1M 62,5/125 MM
Lansert 28. juni 2009
Type Nettverk
Grensesnitt Nettverk Fiber kabel
Lengde 100 m
Farge Grå
Sammenlign
Priser (3 priser)
På lager

MICROCONNECT LC/PC-SC/PC 1M 62,5/125 MM (FIB420001)

MPN: FIB420001

Nettbutikk

3-10 på lager

141,-

190,-

På lager

MICROCONNECT LC/PC-SC/PC 1M 62,5/125 MM (FIB420001)

MPN: FIB420001

Nettbutikk

100+ på lager

175,-

299,-

På lager

Microconnect Fiberoptisk kabel LC SC Duplex Multimodus 62,5/125 (FIB420001)

MPN: FIB420001

EAN: 7331990045096

Nettbutikk

På lager

219,-

318,-

Få varsel når prisen faller - fra Prisguiden
kr
Prishistorikk
Spesifikasjoner Sammenlign »
Type Nettverk
Grensesnitt Nettverk Fiber kabel
Lengde 100 m
Farge Grå
Produsentens varenummer FIB420001
Skriv omtale
Totalvurdering:

Hva syns du om produktet?