MicroConnect LC/PC-SC/PC 1M 50/125 MM

Nettverk, Nettverk Fiber kabel, Lengde 100m, Grå

  • MicroConnect LC/PC-SC/PC 1M 50/125 MM

MicroConnect LC/PC-SC/PC 1M 50/125 MM

  • Lansert: 28. juni 2009
  • Type: Nettverk
  • Grensesnitt: Nettverk Fiber kabel
  • Lengde: 100 m
  • Farge: Grå
Priser og lagerstatus
På lager
2 varianter
MICROCONNECT LC/PC-SC/PC 1M 50/125 MM (FIB422001) - levert av Multicom.no

158,-

207,-

Til butikk

MICROCONNECT LC/PC-SC/PC 1M 50/125 MM (FIB422001)

Varenr. FIB422001

3-10 på lager
MICROCONNECT LC/PC-SC/PC 1M 50/125 MM (FIB422001) - levert av Multicom.no

244,-

293,-

Til butikk

MICROCONNECT LC/PC-SC/PC 1M 50/125 OM4 (FIB422001P)

Varenr. FIB422001P

3-10 på lager
På lager
2 varianter
MICROCONNECT LC/PC-SC/PC 1M 50/125 MM (FIB422001) - levert av Koolioo.com

192,-

316,-

Til butikk

MICROCONNECT LC/PC-SC/PC 1M 50/125 MM (FIB422001)

Varenr. FIB422001

50-100 på lager
MICROCONNECT LC/PC-SC/PC 1M 50/125 MM (FIB422001) - levert av Koolioo.com

240,-

364,-

Til butikk

MICROCONNECT LC/PC-SC/PC 1M 50/125 OM4 (FIB422001P)

Varenr. FIB422001P

10-50 på lager
På lager
Microconnect Fiberoptisk Kabel LC SC Duplex Multimodus 50/125 (FIB422001) - levert av Dustin home

289,-

388,-

Til butikk

Microconnect Fiberoptisk Kabel LC SC Duplex Multimodus 50/125 (FIB422001)

Varenr. FIB422001

På lager
Prishistorikk
Alt Siste år Siste måned

Prisvarsel

Få varsel fra Prisguiden når prisen synker!

kr
Spesifikasjoner Sammenlign produkter
Generelt
Type Nettverk
Grensesnitt Nettverk Fiber kabel
Lengde 100 m
Farge Grå
Vareinformasjon
Produsentens varenummer FIB422001
Omtaler

Her var det ingen omtaler enda

Vær den første til å skrive en da vel!

Skriv en produktomtale

Din Prisguide

eller Få engangspassord NB! Vi har oppdatert profilsidene. Bruk engangspassord-funksjonen for å sette nytt passord