MicroConnect LC/PC-SC/PC 0,5M 62,5/125 MM

Nettverk, Nettverk Fiber kabel, Lengde 50m, Grå

  • MicroConnect LC/PC-SC/PC 0,5M 62,5/125 MM

MicroConnect LC/PC-SC/PC 0,5M 62,5/125 MM

  • Lansert: 27. desember 2009
  • Type: Nettverk
  • Grensesnitt: Nettverk Fiber kabel
  • Lengde: 50 m
  • Farge: Grå
Priser og lagerstatus
På lager
MICROCONNECT LC/PC-SC/PC 0,5M 62,5/125 MM (FIB4200005) - levert av Multicom.no

150,-

199,-

Til butikk

MICROCONNECT LC/PC-SC/PC 0,5M 62,5/125 MM (FIB4200005)

Varenr. FIB4200005

3-10 på lager
På lager
MICROCONNECT LC/PC-SC/PC 0,5M 62,5/125 MM (FIB4200005) - levert av Koolioo.com

181,-

305,-

Til butikk

MICROCONNECT LC/PC-SC/PC 0,5M 62,5/125 MM (FIB4200005)

Varenr. FIB4200005

10-50 på lager
Ukjent lagerstatus
Microconnect Fiberoptisk kabel LC SC Duplex Multimodus 62,5/125 (FIB4200005) - levert av Dustin home

209,-

308,-

Til butikk

Microconnect Fiberoptisk kabel LC SC Duplex Multimodus 62,5/125 (FIB4200005)

Varenr. FIB4200005

Ukjent lagerstatus
Prishistorikk
Alt Siste år Siste måned

Prisvarsel

Få varsel fra Prisguiden når prisen synker!

kr
Spesifikasjoner Sammenlign produkter
Generelt
Type Nettverk
Grensesnitt Nettverk Fiber kabel
Lengde 50 m
Farge Grå
Vareinformasjon
Produsentens varenummer FIB4200005
Omtaler

Her var det ingen omtaler enda

Vær den første til å skrive en da vel!

Skriv en produktomtale

Din Prisguide

eller Få engangspassord NB! Vi har oppdatert profilsidene. Bruk engangspassord-funksjonen for å sette nytt passord