MicroConnect LC/PC-MTRJ/PC 3M 62,5/125 MM

Nettverk, Nettverk Fiber kabel, Lengde 300m, Grå

  • MicroConnect LC/PC-MTRJ/PC 3M 62,5/125 MM

MicroConnect LC/PC-MTRJ/PC 3M 62,5/125 MM

  • Lansert: 9. juli 2010
  • Type: Nettverk
  • Grensesnitt: Nettverk Fiber kabel
  • Lengde: 300 m
  • Farge: Grå
Priser og lagerstatus
Ikke på lager
MICROCONNECT LC/PC-MTRJ/PC 3M 62,5/125 MM (FIB430003) - levert av Multicom.no

190,-

239,-

Til butikk

MICROCONNECT LC/PC-MTRJ/PC 3M 62,5/125 MM (FIB430003)

Varenr. FIB430003

Forventet på lager om 6 dager
Ukjent lagerstatus
Microconnect Fiberoptisk kabel LC MT-RJ Duplex Multimodus 62,5/125 (FIB430003) - levert av Dustin home

279,-

378,-

Til butikk

Microconnect Fiberoptisk kabel LC MT-RJ Duplex Multimodus 62,5/125 (FIB430003)

Varenr. FIB430003

Ukjent lagerstatus
Prishistorikk
Alt Siste år Siste måned

Prisvarsel

Få varsel fra Prisguiden når prisen synker!

kr
Spesifikasjoner Sammenlign produkter
Generelt
Type Nettverk
Grensesnitt Nettverk Fiber kabel
Lengde 300 m
Farge Grå
Vareinformasjon
Produsentens varenummer FIB430003
Omtaler

Her var det ingen omtaler enda

Vær den første til å skrive en da vel!

Skriv en produktomtale

Din Prisguide

eller Få engangspassord NB! Vi har oppdatert profilsidene. Bruk engangspassord-funksjonen for å sette nytt passord