Kategorier
Den enkleste starten på et godt kjøp.

MicroConnect LC/PC-MTRJ/PC 2M 62,5/125 MM

Nettverk, Nettverk Fiber kabel, Lengde 2m, Grå mer »

MicroConnect logo

MicroConnect LC/PC-MTRJ/PC 2M 62,5/125 MM

  • Type: Nettverk
  • Grensesnitt: Nettverk Fiber kabel
  • Lengde: 2 m
  • Farge: Grå
Priser og lagerstatus
1 variant
Ikke på lager
MICROCONNECT Nettverkskabel - LC/PC-multimodus (hann) til MT-RJ/PC-multimodus (hann) - 2 m - fiberoptisk - 62,5 / 125 mikroner - OM1 - oransje (FIB430002) - levert av Multicom.no
Forventet på lager om 30+ dager

49

MICROCONNECT Nettverkskabel - LC/PC-multimodus (hann) til MT-RJ/PC-multimodus (hann) - 2 m - fiberoptisk - 62,5 / 125 mikroner - OM1 - oransje (FIB430002)

Varenr. FIB430002

1 variant
Ukjent lagerstatus
Microconnect Fiberoptisk Kabel Mt-rj/upc Lc/upc Om1 2m - levert av Dustin home
Ukjent lagerstatus

99

Microconnect Fiberoptisk Kabel Mt-rj/upc Lc/upc Om1 2m

Varenr. FIB430002

Prisvarsel

Få varsel når prisen faller

*SMS: 3 kr per varsel

Prishistorikk
Tester og guider

Her var det ingen omtaler enda

Vær den første til å skrive en da vel!

Skriv en produktomtale
Detaljer Sammenlign produkter
Generelt
Type Nettverk
Grensesnitt Nettverk Fiber kabel
Lengde 2 m
Farge Grå
Vareinformasjon
Produsentens varenummer FIB430002
EAN 7331990045157