MicroConnect LC/PC-MTRJ/PC 2M 62,5/125 MM

Nettverk, Nettverk Fiber kabel, Lengde 200m, Grå

  • MicroConnect LC/PC-MTRJ/PC 2M 62,5/125 MM
Lansert 9. juli 2010
Type Nettverk
Grensesnitt Nettverk Fiber kabel
Lengde 200 m
Farge Grå
Sammenlign
Priser (3 priser)
På lager

MICROCONNECT LC/PC-MTRJ/PC 2M 62,5/125 MM (FIB430002)

MPN: FIB430002

Nettbutikk

3-10 på lager

175,-

299,-

På lager

MICROCONNECT LC/PC-MTRJ/PC 2M 62,5/125 MM (FIB430002)

MPN: FIB430002

Nettbutikk

3-10 på lager

187,-

236,-

Ukjent lagerstatus

Microconnect Fiberoptisk kabel LC SC Duplex Multimodus 62,5/125 (FIB430002)

MPN: FIB430002

EAN: 7331990045157

Nettbutikk

Ukjent lagerstatus

249,-

348,-

Få varsel når prisen faller - fra Prisguiden
kr
Prishistorikk
Spesifikasjoner Sammenlign »
Type Nettverk
Grensesnitt Nettverk Fiber kabel
Lengde 200 m
Farge Grå
Produsentens varenummer FIB430002
Skriv omtale
Totalvurdering:

Hva syns du om produktet?