MicroConnect LC/PC-LC/PC 2M 9/125 SM DPX

Nettverk, Nettverk Fiber kabel, Lengde 200m, Grå

  • MicroConnect LC/PC-LC/PC 2M 9/125 SM DPX
Lansert 30. januar 2010
Type Nettverk
Grensesnitt Nettverk Fiber kabel
Lengde 200 m
Farge Grå
Sammenlign
Priser (3 priser)
På lager

MICROCONNECT LC/PC-LC/PC 2M 9/125 SM DPX (FIB441002)

MPN: FIB441002

Nettbutikk

100+ på lager

167,-

291,-

På lager

MICROCONNECT LC/PC-LC/PC 2M 9/125 SM DPX (FIB441002)

MPN: FIB441002

Nettbutikk

3-10 på lager

179,-

228,-

På lager

Microconnect Fiberoptisk Kabel LC Duplex Enkeltmodus 9/125 (FIB441002)

MPN: FIB441002

EAN: 7331990076915

Nettbutikk

På lager

309,-

408,-

Få varsel når prisen faller - fra Prisguiden
kr
Prishistorikk
Spesifikasjoner Sammenlign »
Type Nettverk
Grensesnitt Nettverk Fiber kabel
Lengde 200 m
Farge Grå
Produsentens varenummer FIB441002
Skriv omtale
Totalvurdering:

Hva syns du om produktet?