MicroConnect LC/PC-LC/PC 2M 62,5/125 MM

Nettverk, Nettverk Fiber kabel, Lengde 200m, Grå

  • MicroConnect LC/PC-LC/PC 2M 62,5/125 MM

MicroConnect LC/PC-LC/PC 2M 62,5/125 MM

  • Lansert: 28. juni 2009
  • Type: Nettverk
  • Grensesnitt: Nettverk Fiber kabel
  • Lengde: 200 m
  • Farge: Grå
Priser og lagerstatus
På lager
MICROCONNECT LC/PC-LC/PC 2M 62,5/125 MM (FIB440002) - levert av Koolioo.com

155,-

279,-

Til butikk

MICROCONNECT LC/PC-LC/PC 2M 62,5/125 MM (FIB440002)

Varenr. FIB440002

50-100 på lager
På lager
MICROCONNECT LC/PC-LC/PC 2M 62,5/125 MM (FIB440002) - levert av Multicom.no

178,-

227,-

Til butikk

MICROCONNECT LC/PC-LC/PC 2M 62,5/125 MM (FIB440002)

Varenr. FIB440002

3-10 på lager
På lager
Microconnect Fiberoptisk Kabel LC Duplex Multimodus 62,5/125 (FIB440002) - levert av Dustin home

249,-

348,-

Til butikk

Microconnect Fiberoptisk Kabel LC Duplex Multimodus 62,5/125 (FIB440002)

Varenr. FIB440002

På lager
Prishistorikk
Alt Siste år Siste måned

Prisvarsel

Få varsel fra Prisguiden når prisen synker!

kr
Spesifikasjoner Sammenlign produkter
Generelt
Type Nettverk
Grensesnitt Nettverk Fiber kabel
Lengde 200 m
Farge Grå
Vareinformasjon
Produsentens varenummer FIB440002
Omtaler

Her var det ingen omtaler enda

Vær den første til å skrive en da vel!

Skriv en produktomtale

Din Prisguide

eller Få engangspassord NB! Vi har oppdatert profilsidene. Bruk engangspassord-funksjonen for å sette nytt passord