MicroConnect LC/PC-LC/PC 15M 9/125 SM DPX

Nettverk, Nettverk Fiber kabel, Lengde 1500m, Grå

  • MicroConnect LC/PC-LC/PC 15M 9/125 SM DPX
Type Nettverk
Grensesnitt Nettverk Fiber kabel
Lengde 1500 m
Farge Grå
Sammenlign
Priser (2 priser)
På lager

MICROCONNECT LC/PC-LC/PC 15M 9/125 SM DPX (FIB441015)

MPN: FIB441015

Nettbutikk

10-50 på lager

247,-

371,-

På lager

MICROCONNECT LC/PC-LC/PC 15M 9/125 SM DPX (FIB441015)

MPN: FIB441015

Nettbutikk

3-10 på lager

252,-

301,-

Få varsel når prisen faller - fra Prisguiden
kr
Prishistorikk
Spesifikasjoner Sammenlign »
Type Nettverk
Grensesnitt Nettverk Fiber kabel
Lengde 1500 m
Farge Grå
Produsentens varenummer FIB441015
Skriv omtale
Totalvurdering:

Hva syns du om produktet?