MicroConnect LC/PC-LC/PC 10M 9/125 SM DPX

Nettverk, Nettverk Fiber kabel, Lengde 1000m, Grå

  • MicroConnect LC/PC-LC/PC 10M 9/125 SM DPX

MicroConnect LC/PC-LC/PC 10M 9/125 SM DPX

  • Lansert: 28. juni 2009
  • Type: Nettverk
  • Grensesnitt: Nettverk Fiber kabel
  • Lengde: 1000 m
  • Farge: Grå
Priser og lagerstatus
På lager
MICROCONNECT LC/PC-LC/PC 10M 9/125 SM DPX (FIB441010) - levert av Koolioo.com

240,-

364,-

Til butikk

MICROCONNECT LC/PC-LC/PC 10M 9/125 SM DPX (FIB441010)

Varenr. FIB441010

10-50 på lager
På lager
MICROCONNECT LC/PC-LC/PC 10M 9/125 SM DPX (FIB441010) - levert av Multicom.no

244,-

293,-

Til butikk

MICROCONNECT LC/PC-LC/PC 10M 9/125 SM DPX (FIB441010)

Varenr. FIB441010

3-10 på lager
På lager
Microconnect Fiberoptisk kabel LC Duplex Enkeltmodus 9/125 (FIB441010) - levert av Dustin home

449,-

548,-

Til butikk

Microconnect Fiberoptisk kabel LC Duplex Enkeltmodus 9/125 (FIB441010)

Varenr. FIB441010

På lager
Prishistorikk
Alt Siste år Siste måned

Prisvarsel

Få varsel fra Prisguiden når prisen synker!

kr
Spesifikasjoner Sammenlign produkter
Generelt
Type Nettverk
Grensesnitt Nettverk Fiber kabel
Lengde 1000 m
Farge Grå
Vareinformasjon
Produsentens varenummer FIB441010
Omtaler

Her var det ingen omtaler enda

Vær den første til å skrive en da vel!

Skriv en produktomtale

Din Prisguide

eller Få engangspassord NB! Vi har oppdatert profilsidene. Bruk engangspassord-funksjonen for å sette nytt passord