MicroConnect LC/PC-LC/PC 10M 50/125 MM

Lagre favoritt

Nettverk, Nettverk Fiber kabel,...Mer »

  • MicroConnect LC/PC-LC/PC 10M 50/125 MM

MicroConnect LC/PC-LC/PC 10M 50/125 MM

  • Lansert: 28. juni 2009
  • Type: Nettverk
  • Grensesnitt: Nettverk Fiber kabel
  • Lengde: 1000 m
  • Farge: Grå
Lagre favoritt
Priser og lagerstatus
På lager
2 varianter
MICROCONNECT LC/PC-LC/PC 10M 50/125 MM (FIB442010) - levert av Multicom.no

172,-

221,-

Til butikk

MICROCONNECT LC/PC-LC/PC 10M 50/125 MM (FIB442010)

Varenr. FIB442010

3-10 på lager
MICROCONNECT LC/PC-LC/PC 10M 50/125 MM (FIB442010) - levert av Multicom.no

289,-

338,-

Til butikk

MICROCONNECT LC-LC UPC 10M 50/125 OM2 (FIB442010-2)

Varenr. FIB442010-2

3-10 på lager
På lager
2 varianter
MICROCONNECT LC-LC UPC 10M 50/125 OM2 (FIB442010-2) - levert av Koolioo.com

199,-

323,-

Til butikk

MICROCONNECT LC-LC UPC 10M 50/125 OM2 (FIB442010-2)

Varenr. FIB442010-2

100+ på lager
MICROCONNECT LC-LC UPC 10M 50/125 OM2 (FIB442010-2) - levert av Koolioo.com

229,-

353,-

Til butikk

MICROCONNECT LC/PC-LC/PC 10M 50/125 MM (FIB442010)

Varenr. FIB442010

100+ på lager
Ukjent lagerstatus
Microconnect Nettverkskabel (FIB442010) - levert av Dustin home

215,-

314,-

Til butikk

Microconnect Nettverkskabel (FIB442010)

Varenr. FIB442010

Ukjent lagerstatus
Prishistorikk
Alt Siste år Siste måned

Prisvarsel

Få varsel fra Prisguiden når prisen synker!

kr
Spesifikasjoner Sammenlign produkter
Generelt
Type Nettverk
Grensesnitt Nettverk Fiber kabel
Lengde 1000 m
Farge Grå
Vareinformasjon
Produsentens varenummer FIB442010
Omtaler

Her var det ingen omtaler enda

Vær den første til å skrive en da vel!

Skriv en produktomtale

Din Prisguide

eller Få engangspassord NB! Vi har oppdatert profilsidene. Bruk engangspassord-funksjonen for å sette nytt passord