Juniper SFP 1000Base-LX

SFP+

  • Juniper SFP 1000Base-LX
  • Juniper SFP 1000Base-LX

Juniper SFP 1000Base-LX

  • Grensesnitt: SFP+
Priser og lagerstatus
På lager
Juniper SFP 1000Base-LX Gigabit Ethernet Optics, 1310nm for 10km transmission on SMF - levert av Senetic

Juniper SFP 1000Base-LX Gigabit Ethernet Optics, 1310nm for 10km transmission on SMF

Varenr. EX-SFP-1GE-LX

3-10 på lager
Ikke på lager
2 varianter
JUNIPER 1000BASE-LX GIGABIT ETHERNET OPTICS SMALL FORM FACTOR PLUGGABLE (EX-SFP-1GE-LX) - levert av Multicom.no

5 784,-

5 863,-

Til butikk

JUNIPER 1000BASE-LX GIGABIT ETHERNET OPTICS SMALL FORM FACTOR PLUGGABLE (EX-SFP-1GE-LX)

Varenr. EX-SFP-1GE-LX

Forventet på lager om 6 dager
JUNIPER 1000BASE-LX GIGABIT ETHERNET OPTICS SMALL FORM FACTOR PLUGGABLE (EX-SFP-1GE-LX) - levert av Multicom.no

8 429,-

8 508,-

Til butikk

JUNIPER 1000base-LX SFP transceiver T-01 (WLC-SFP-LX)

Varenr. WLC-SFP-LX

Forventet på lager om 30+ dager
På lager
Juniper Networks SFP 1000BASE-LX - levert av Advance for Business

Juniper Networks SFP 1000BASE-LX

Varenr. EX-SFP-1GE-LX

På lager
Prishistorikk
Alt Siste år Siste måned

Prisvarsel

Få varsel fra Prisguiden når prisen synker!

kr
Spesifikasjoner Sammenlign produkter
Generelt
Grensesnitt SFP+
Vareinformasjon
Produsentens varenummer EX-SFP-1GE-LX, JX-SFP-1GE-LX, SRX-SFP-1GE-LX
EAN 832938031647, 832938057807, 832938044494, 832938038684, 5051964312482
Omtaler

Her var det ingen omtaler enda

Vær den første til å skrive en da vel!

Skriv en produktomtale

Din Prisguide

eller Få engangspassord NB! Vi har oppdatert profilsidene. Bruk engangspassord-funksjonen for å sette nytt passord