HP logo

HP X132 10G SFP+ LC SR

Favoritt
HP logo

HP X132 10G SFP+ LC SR

Favoritt
Priser og lagerstatus
1 variant
På leverandørlager
HPE HP Enterprise 10G SFP+ LC SR 300m transceiver J9150D - levert av Yaha.no
3-10 på leverandørlager

100

HPE HP Enterprise 10G SFP+ LC SR 300m transceiver J9150D

Varenr. J9150D

2 varianter
På lager
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba 10G SFP+ LC SR 300m OM3 MMF Transceiver (J9150D) - levert av Euro-tec
100+ på lager

Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba 10G SFP+ LC SR 300m OM3 MMF Transceiver (J9150D)

Varenr. J9150D

Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba 10G SFP+ LC SR 300m OM3 MMF Transceiver (J9150D) - levert av Euro-tec
10-50 på lager

Hewlett Packard Enterprise ProCurve 10-GbE SFP+ SR (J9150A)

Varenr. J9150A

1 variant
På lager
Hewlett Packard Enterprise 10-GbE SFP+ SR Transceiver (J9150D) - levert av IT-store.no
10-50 på lager

231

Hewlett Packard Enterprise 10-GbE SFP+ SR Transceiver (J9150D)

Varenr. J9150D

3 varianter
På lager
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - 10GBase-SR - SFP+ / LC multimodus - opp til 300 m - for HPE Aruba 2540 48, 2920, 2930M 24, 2930M 40, 2930M 48, 3800, 83XX, MA.. - levert av Multicom.no
3-10 på lager

79

Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - 10GBase-SR - SFP+ / LC multimodus - opp til 300 m - for HPE Aruba 2540 48, 2920, 2930M 24, 2930M 40, 2930M 48, 3800, 83XX, MA..

Varenr. J9150D

Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - 10GBase-SR - SFP+ / LC multimodus - opp til 300 m - for HPE Aruba 2540 48, 2920, 2930M 24, 2930M 40, 2930M 48, 3800, 83XX, MA.. - levert av Multicom.no
Forventet på lager om 7 dager

79

Hewlett Packard Enterprise HPE - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - 10GBase-SR - LC multimodus - opp til 300 m - 850 nm - gjenmarkedsført - for HPE 6120XG Blade Switch, 6600-24G-4XG Switch, 6600-48G-..

Varenr. J9150AR

Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - 10GBase-SR - SFP+ / LC multimodus - opp til 300 m - for HPE Aruba 2540 48, 2920, 2930M 24, 2930M 40, 2930M 48, 3800, 83XX, MA.. - levert av Multicom.no
3-10 på lager

79

Hewlett Packard Enterprise HPE - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - 10GBase-SR - LC/UPC-multimodus - opp til 300 m - 850 nm - for HPE 6120, 6600; ProLiant DL360p Gen8; HPE Aruba 2930F 24, 2930F 48, 5..

Varenr. J9150A

1 variant
På lager
HPE Aruba - SFP+ transceivermodul - 10 GigE J9150D - levert av Advania.no
50-100 på lager

99

HPE Aruba - SFP+ transceivermodul - 10 GigE J9150D

Varenr. J9150D

Fri frakt

3 373
1 variant
På lager
Fri frakt
HPE Aruba 10G SFP+ LC SR 300m OM3 MMF Tr - levert av Tonerweb.no
50-100 på lager

Fri frakt

HPE Aruba 10G SFP+ LC SR 300m OM3 MMF Tr

Varenr. J9150D

Fri frakt

4 108
1 variant
Ikke på lager
Fri frakt
HP ProCurve transceiver modul J9150A - levert av Proshop.no
Forventet på lager om 3 dager

Fri frakt

HP ProCurve transceiver modul J9150A

Varenr. J9150A

Prisvarsel lagret!

Du får varsel for dette produktet

Prishistorikk
Alt Siste år Siste måned
Laveste pris kr 37 (06.05.19) Første pris kr 2 444 (12.12.14)
Tester & Guider

Her var det ingen omtaler enda

Vær den første til å skrive en da vel!

Skriv en produktomtale
Detaljer Sammenlign produkter
Vareinformasjon
Produsentens varenummer J9150A, J9150AR, J9150D
EAN 884420143307, 190017245935