Dell SFP 1000Base-LX

  • Dell SFP 1000Base-LX

Dell SFP 1000Base-LX

Priser og lagerstatus
Ikke på lager
Dell - SFP (mini-GBIC) transceiver modul 407-10934 - levert av Proshop.no

Dell - SFP (mini-GBIC) transceiver modul 407-10934

Varenr. 407-10934

Forventet på lager om 8 dager
Ikke på lager
Dell - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE - 1000Base-LX - LC-enkeltmodus - opp til 10 km - 1310 nm - - levert av Webkiosken.no

2 966,-

3 104,-

Til butikk

Dell - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE - 1000Base-LX - LC-enkeltmodus - opp til 10 km - 1310 nm -

Varenr. 407-10934

Ikke på lager
Ikke på lager
DELL Networking Transceiver SFP1000BASE-LX1310nm Wavelength 10km Reach - Kit (407-10934) - levert av Multicom.no

2 984,-

3 023,-

Til butikk

DELL Networking Transceiver SFP1000BASE-LX1310nm Wavelength 10km Reach - Kit (407-10934)

Varenr. 407-10934

Forventet på lager om 7 dager
Prishistorikk
Alt Siste år Siste måned

Prisvarsel

Få varsel fra Prisguiden når prisen synker!

kr
Spesifikasjoner Sammenlign produkter
Vareinformasjon
Produsentens varenummer 407-10934, 407-BBDC
EAN 3540260134673
Omtaler

Her var det ingen omtaler enda

Vær den første til å skrive en da vel!

Skriv en produktomtale

Din Prisguide

eller Få engangspassord NB! Vi har oppdatert profilsidene. Bruk engangspassord-funksjonen for å sette nytt passord