Cisco 100Base-LX

  • Cisco 100Base-LX

Cisco 100Base-LX

Priser og lagerstatus
På lager
CISCO SFP 100Base-FX SM (GLC-FE-100LX) - levert av Euro-tec

CISCO SFP 100Base-FX SM (GLC-FE-100LX)

Varenr. GLC-FE-100LX

10-50 på lager
Ikke på lager
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - 100Mb LAN - 100Base-LX - LC-enkeltmodus - opp til 10 km - 1310 nm - - levert av Webkiosken.no

2 843,-

2 981,-

Til butikk

Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - 100Mb LAN - 100Base-LX - LC-enkeltmodus - opp til 10 km - 1310 nm -

Varenr. GLC-FE-100LX=

Ikke på lager
Ikke på lager
CISCO 100BASE-LX SFP for FE port (GLC-FE-100LX=) - levert av Multicom.no

2 879,-

2 918,-

Til butikk

CISCO 100BASE-LX SFP for FE port (GLC-FE-100LX=)

Varenr. GLC-FE-100LX=

Forventet på lager om 10 dager
Prishistorikk
Alt Siste år Siste måned

Prisvarsel

Få varsel fra Prisguiden når prisen synker!

kr
Spesifikasjoner Sammenlign produkter
Vareinformasjon
Produsentens varenummer GLC-FE-100LX=, GLC-FE-100LX
EAN 746320980515
Omtaler

Her var det ingen omtaler enda

Vær den første til å skrive en da vel!

Skriv en produktomtale

Din Prisguide

eller Få engangspassord NB! Vi har oppdatert profilsidene. Bruk engangspassord-funksjonen for å sette nytt passord