AESP Patchkabel Fiber ST/ST 10m Multimode, duplex, 62,5/125µm

Lagre favoritt

Nettverk, Nettverk Fiber kabel,...Mer »

AESP Patchkabel Fiber ST/ST 10m Multimode, duplex, 62,5/125µm

  • Lansert: 22. november 2007
  • Type: Nettverk
  • Grensesnitt: Nettverk Fiber kabel
  • Lengde: 1000 m
  • Farge: Rød
Lagre favoritt
Priser og lagerstatus
Nettverkskabel Fiber ST/ST 10 m Multimode, duplex, 62,5/125µm FC-2/2-10ME - levert av Komplett.no

Nettverkskabel Fiber ST/ST 10 m Multimode, duplex, 62,5/125µm FC-2/2-10ME

Varenr. FC-2/2-10ME

3-10 på lager

Prisvarsel lagret!

Du får varsel for dette produktet

Prishistorikk
Alt Siste år Siste måned
Spesifikasjoner Sammenlign produkter
Generelt
Type Nettverk
Grensesnitt Nettverk Fiber kabel
Lengde 1000 m
Farge Rød
Vareinformasjon
Produsentens varenummer FC-2/2-10ME
Omtaler

Her var det ingen omtaler enda

Vær den første til å skrive en da vel!

Skriv en produktomtale

Min Prisguide

Få engangspassord