AESP Patchkabel Fiber LC/ST 3m Multimode, duplex, 62,5/125µm

Nettverk, Nettverk Fiber kabel, Lengde 300m, Gul

  • AESP Patchkabel Fiber LC/ST 3m Multimode, duplex, 62,5/125µm
Lansert 8. august 2010
Type Nettverk
Grensesnitt Nettverk Fiber kabel
Lengde 300 m
Farge Gul
Sammenlign
Priser (1 pris)
Forventet lagerdato

Nettverkskabel Fiber LC/ST 3 m Multimode, duplex, 62,5/125µm FC-9/2-3ME

MPN: FC-9/2-3ME

Nettbutikk

Forventet 3-10 på lager om 11 dager

Få varsel når prisen faller - fra Prisguiden
kr
Prishistorikk
Spesifikasjoner Sammenlign »
Type Nettverk
Grensesnitt Nettverk Fiber kabel
Lengde 300 m
Farge Gul
Produsentens varenummer FC-9/2-3ME
Skriv omtale
Totalvurdering:

Hva syns du om produktet?