AESP Patchkabel Fiber LC/SC 1m Multimode, duplex, 62,5/125µm

Nettverk, Nettverk Fiber kabel, Lengde 100m, Rød

  • AESP Patchkabel Fiber LC/SC 1m Multimode, duplex, 62,5/125µm
Lansert 12. januar 2008
Type Nettverk
Grensesnitt Nettverk Fiber kabel
Lengde 100 m
Farge Rød
Sammenlign
Priser

Produktet føres ikke av noen butikker i Prisguide.

Få varsel når produktet får pris

Prishistorikk
Spesifikasjoner Sammenlign »
Type Nettverk
Grensesnitt Nettverk Fiber kabel
Lengde 100 m
Farge Rød
Produsentens varenummer FC-9/4-1ME
Skriv omtale
Totalvurdering:

Hva syns du om produktet?