AESP Patchkabel Fiber LC/LC 1m Multimode, duplex, 62,5/125µm

Nettverk, Nettverk Fiber kabel, Lengde 100m

  • AESP Patchkabel Fiber LC/LC 1m Multimode, duplex, 62,5/125µm

AESP Patchkabel Fiber LC/LC 1m Multimode, duplex, 62,5/125µm

  • Lansert: 13. august 2008
  • Type: Nettverk
  • Grensesnitt: Nettverk Fiber kabel
  • Lengde: 100 m
Ingen priser

Få varsel når produktet får pris

Vi sender deg en e-post så snart en butikk har produktet!

Prishistorikk
Alt Siste år Siste måned
Spesifikasjoner Sammenlign produkter
Generelt
Type Nettverk
Grensesnitt Nettverk Fiber kabel
Lengde 100 m
Vareinformasjon
Produsentens varenummer FC-9/9-1ME
Omtaler

Her var det ingen omtaler enda

Vær den første til å skrive en da vel!

Skriv en produktomtale

Din Prisguide

eller Få engangspassord NB! Vi har oppdatert profilsidene. Bruk engangspassord-funksjonen for å sette nytt passord